Altınyıldız Kreş Ve Anaokulunda Sonbahar Etkinliği
Nevşehir'de Okullar ve Çevrelerinde Alınan Güvenlik Tedbirleri Aralıksız Devam Etmektedir.
Nevşehir'de Kasten Öldürmeye Teşebbüs Suçundan Bir Şahıs Tutuklandı
Kapadokya’da Tarihi Toplantı

Türkiye Kupası'nda Yarın: Nevşehir Belediyespor - Osmaniyespor

Yazdır
Paylaş
TFF 3. Lig 3.grupta mücadele eden Nevşehir Belediyespor, Ziraat Türkiye Kupası'nda Osmaniyespor yarın kendi sahasında karşılaşacak
Türkiye Kupası'nda Yarın: Nevşehir Belediyespor - Osmaniyespor
TFF 3. Lig 3.grupta mücadele eden Nevşehir Belediyespor, Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur mücadelesinde Osmaniyespor yarın kendi sahasında karşılaşacak. Nevşehir Belediyespor-Osmaniyespor Tarih: 11.09.2019 Çarşamba Saat:15.00 Yer: Nevşehir Gazi Stadı Kırmızı Beyazlı ekibimize başarılar diliyoruz.

Türkiye Kupası'nda yarın yapılacak maçların programı şöyle: 13.00 Ağrı 1970-Artvin Hopaspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

14.30 1954 Kelkit Belediyespor-Ofspor (Kelkit İlçe)

14.30 Görelespor-Yomraspor (Görele 13 Şubat)

14.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Elazığ Belediyespor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

14.30 Cizrespor-Diyarbekirspor (Cizre İlçe)

14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Siirt İl Özel İdare (Faruk Çelik)

14.30 Batman Petrolspor-Mardin Büyükşehir Başakspor (Batman Yeni Şehir)

15.00 1074 Çankırıspor-Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleri (Çankırı Atatürk)

15.00 Çankaya-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Ankara OSTİM)

15.00 Altındağ Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Çubuk İlçe)

15.00 Tokatspor-Erbaaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.00 Erzinspor-Kilis Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

15.00 Nevşehir Belediyespor-Osmaniyespor (Nevşehir Gazi)

15.00 Kozanspor-Payasspor (İsmet Atlı)

15.30 Silivrispor-Bursa Yıldırımspor (Silivri)

15.30 Maltepespor-Erokspor (Maltepe Hasan Polat)

15.30 Şile Yıldızspor-Karacabey Belediyespor (Şile İlçe)

15.30 Bayrampaşa-Bigaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.30 Düzcespor-Darıca Gençlerbirliği (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Manisaspor-Turgutluspor (Manisa 19 Mayıs)

15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Halide Edip Adıvar Spor (Tepecik Şenol Güneş)

15.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Somaspor (Tavşanlı Ada)

18.30 Ci Group Buca-Nazilli Belediyespor (Yeni Buca)

19.00 Fethiyespor-Kızılcabölükspor (Fethiye İlçe)


 

HABER ETİKET : Nevşehir
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
Ak Parti Firma Rehberi Seri İlanlar
© Copyright . Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.